⚡️10 пізнавальних фактів про сонячну енергію

1. Сонячна енергія не є шкідливою для навколишнього середовища 🌿
2. Це відновлювальне джерело енергії, оскільки функціонує за рахунок Сонця, запасів енергії якого вистачить ще на 5 млрд років 😳

3. Сонячну енергію прийнято класифікувати на активну (фотогальванічні панелі та сонячні колектор) та пасивну (побудова приміщень з покращеною циркуляцією повітря, орієнтацією простору або структурами для використання сонячного світла).
4. У верхніх шарах атмосфери Земля отримує 174 петаватт сонячної радіації. Приблизно 30 відсотків відбивається назад у космос, а решта абсорбується океанами, хмарами та земельними масивами.
5. Космічні місії різних країн використовують сонячну енергію для живлення космічних апаратів 🚀

6. Зважаючи на прогрес у наукових дослідженнях, у майбутньому сонячна енергія буде доступнішою, дешевшою та ефективнішою.
7. Земля отримує приблизно 1366 ват прямої сонячної радіації на квадратний метр.
8. Найбільша сонячна електростанція у світі, площею 1000 акрів, розташована у пустелі Мохаве у Каліфорнії.
9. Функціонування СЕС не обмежується лише сонячною та сприятливою погодою: за наявності резервного батарейного живлення сонячна енергія може подавати електроенергію навіть у хмарний день або вночі.

10. Історія сонячної енергії та її використовується починається ще з VI століття до н.е. Вигнуті дзеркала з блискучого металу використовувалися для фокусування сонячних променів з метою розпалювання вогню. Вони називались yang-suis – сонячні запальники, або ж палючі дзеркала.

Більше статей і новин зі світу сонячної енергії дивіться на нашому телеграм-каналі

2 comments

  1. Nice post. I learn something new and challenging on websites I stumbleupon on a daily basis. It will always be exciting to read through articles from other writers and use something from their sites. Janeta Ford Bywoods

  2. Had always planned to take it at 70 for us. It just works better in our situation Nydia Robbert Odrick

Leave a comment: